KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714484
nr 1371 4484
Monogramsignerad, R A, 1968. Olja på pannå, 65x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:35:15
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)